Vishay Dale CRCW25123K32FKEH
CRCW25123K32FKEH
Part No.:
CRCW25123K32FKEH
Datasheet:
CRCW25123K32FKEH.pdf
Description:
RES SMD 3.32K OHM 1% 1W 2512