Vishay Dale CRCW25123K40FKEG
CRCW25123K40FKEG
Part No.:
CRCW25123K40FKEG
Datasheet:
CRCW25123K40FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.4K OHM 1% 1W 2512