Vishay Dale CRCW25123K57FKEG
CRCW25123K57FKEG
Part No.:
CRCW25123K57FKEG
Datasheet:
CRCW25123K57FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.57K OHM 1% 1W 2512