Vishay Dale CRCW25123K60FKEG
CRCW25123K60FKEG
Part No.:
CRCW25123K60FKEG
Datasheet:
CRCW25123K60FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.6K OHM 1% 1W 2512