Vishay Dale CRCW25123K74FKEG
CRCW25123K74FKEG
Part No.:
CRCW25123K74FKEG
Datasheet:
CRCW25123K74FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.74K OHM 1% 1W 2512