Vishay Dale CRCW25123K83FKEG
CRCW25123K83FKEG
Part No.:
CRCW25123K83FKEG
Datasheet:
CRCW25123K83FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.83K OHM 1% 1W 2512