Vishay Dale CRCW25123K90FKEG
CRCW25123K90FKEG
Part No.:
CRCW25123K90FKEG
Datasheet:
CRCW25123K90FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.9K OHM 1% 1W 2512