Vishay Dale CRCW25123K92FKEH
CRCW25123K92FKEH
Part No.:
CRCW25123K92FKEH
Datasheet:
CRCW25123K92FKEH.pdf
Description:
RES SMD 3.92K OHM 1% 1W 2512