Vishay Dale CRCW25123M01FKEG
CRCW25123M01FKEG
Part No.:
CRCW25123M01FKEG
Datasheet:
CRCW25123M01FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.01M OHM 1% 1W 2512