Vishay Dale CRCW25123M09FKEG
CRCW25123M09FKEG
Part No.:
CRCW25123M09FKEG
Datasheet:
CRCW25123M09FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.09M OHM 1% 1W 2512