Vishay Dale CRCW25123M16FKEG
CRCW25123M16FKEG
Part No.:
CRCW25123M16FKEG
Datasheet:
CRCW25123M16FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.16M OHM 1% 1W 2512