Vishay Dale CRCW25123M24FKEG
CRCW25123M24FKEG
Part No.:
CRCW25123M24FKEG
Datasheet:
CRCW25123M24FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.24M OHM 1% 1W 2512