Vishay Dale CRCW25123M30FKEG
CRCW25123M30FKEG
Part No.:
CRCW25123M30FKEG
Datasheet:
CRCW25123M30FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.3M OHM 1% 1W 2512