Vishay Dale CRCW25123M32FKEG
CRCW25123M32FKEG
Part No.:
CRCW25123M32FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25123M32FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.32M OHM 1% 1W 2512