Vishay Dale CRCW25123M40FKEG
CRCW25123M40FKEG
Part No.:
CRCW25123M40FKEG
Datasheet:
CRCW25123M40FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.4M OHM 1% 1W 2512