Vishay Dale CRCW25123M48FKEG
CRCW25123M48FKEG
Part No.:
CRCW25123M48FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW25123M48FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.48M OHM 1% 1W 2512