Vishay Dale CRCW25123M57FKEG
CRCW25123M57FKEG
Part No.:
CRCW25123M57FKEG
Datasheet:
CRCW25123M57FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.57M OHM 1% 1W 2512