Vishay Dale CRCW25123M60FKEG
CRCW25123M60FKEG
Part No.:
CRCW25123M60FKEG
Datasheet:
CRCW25123M60FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.6M OHM 1% 1W 2512