Vishay Dale CRCW25123M65FKEG
CRCW25123M65FKEG
Part No.:
CRCW25123M65FKEG
Datasheet:
CRCW25123M65FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.65M OHM 1% 1W 2512