Vishay Dale CRCW25123M74FKEG
CRCW25123M74FKEG
Part No.:
CRCW25123M74FKEG
Datasheet:
CRCW25123M74FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.74M OHM 1% 1W 2512