Vishay Dale CRCW25123M83FKEG
CRCW25123M83FKEG
Part No.:
CRCW25123M83FKEG
Datasheet:
CRCW25123M83FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.83M OHM 1% 1W 2512