Vishay Dale CRCW25123M90FKEG
CRCW25123M90FKEG
Part No.:
CRCW25123M90FKEG
Datasheet:
CRCW25123M90FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.9M OHM 1% 1W 2512