Vishay Dale CRCW25123M92FKEG
CRCW25123M92FKEG
Part No.:
CRCW25123M92FKEG
Datasheet:
CRCW25123M92FKEG.pdf
Description:
RES SMD 3.92M OHM 1% 1W 2512