Vishay Dale CRCW251240R2FKEH
CRCW251240R2FKEH
Part No.:
CRCW251240R2FKEH
Datasheet:
CRCW251240R2FKEH.pdf
Description:
RES SMD 40.2 OHM 1% 1W 2512