Vishay Dale CRCW2512412KFKEG
CRCW2512412KFKEG
Part No.:
CRCW2512412KFKEG
Datasheet:
CRCW2512412KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 412K OHM 1% 1W 2512