Vishay Dale CRCW2512412RFKEG
CRCW2512412RFKEG
Part No.:
CRCW2512412RFKEG
Datasheet:
CRCW2512412RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 412 OHM 1% 1W 2512