Vishay Dale CRCW251241K2FKEG
CRCW251241K2FKEG
Part No.:
CRCW251241K2FKEG
Datasheet:
CRCW251241K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 41.2K OHM 1% 1W 2512