Vishay Dale CRCW251241R2FKEG
CRCW251241R2FKEG
Part No.:
CRCW251241R2FKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW251241R2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 41.2 OHM 1% 1W 2512