Vishay Dale CRCW2512430KFKEG
CRCW2512430KFKEG
Part No.:
CRCW2512430KFKEG
Datasheet:
CRCW2512430KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 430K OHM 1% 1W 2512