Vishay Dale CRCW2512430RFKEG
CRCW2512430RFKEG
Part No.:
CRCW2512430RFKEG
Datasheet:
CRCW2512430RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 430 OHM 1% 1W 2512