Vishay Dale CRCW2512432KFKEG
CRCW2512432KFKEG
Part No.:
CRCW2512432KFKEG
Datasheet:
CRCW2512432KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 432K OHM 1% 1W 2512