Vishay Dale CRCW2512432RFKEG
CRCW2512432RFKEG
Part No.:
CRCW2512432RFKEG
Datasheet:
CRCW2512432RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512