Vishay Dale CRCW2512432RFKEH
CRCW2512432RFKEH
Part No.:
CRCW2512432RFKEH
Datasheet:
CRCW2512432RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 432 OHM 1% 1W 2512