Vishay Dale CRCW251243K0FKEG
CRCW251243K0FKEG
Part No.:
CRCW251243K0FKEG
Datasheet:
CRCW251243K0FKEG.pdf
Description:
RES SMD 43K OHM 1% 1W 2512