Vishay Dale CRCW251243K2FKEG
CRCW251243K2FKEG
Part No.:
CRCW251243K2FKEG
Datasheet:
CRCW251243K2FKEG.pdf
Description:
RES SMD 43.2K OHM 1% 1W 2512