Vishay Dale CRCW251243R2FKEH
CRCW251243R2FKEH
Part No.:
CRCW251243R2FKEH
Datasheet:
CRCW251243R2FKEH.pdf
Description:
RES SMD 43.2 OHM 1% 1W 2512