Vishay Dale CRCW2512453KFKEG
CRCW2512453KFKEG
Part No.:
CRCW2512453KFKEG
Datasheet:
CRCW2512453KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 453K OHM 1% 1W 2512