Vishay Dale CRCW2512453RFKEG
CRCW2512453RFKEG
Part No.:
CRCW2512453RFKEG
Manufacturer:
Vishay Dale
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CRCW2512453RFKEG.pdf
Description:
RES SMD 453 OHM 1% 1W 2512