Vishay Dale CRCW251245K3FKEG
CRCW251245K3FKEG
Part No.:
CRCW251245K3FKEG
Datasheet:
CRCW251245K3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 45.3K OHM 1% 1W 2512