Vishay Dale CRCW251245R3FKEG
CRCW251245R3FKEG
Part No.:
CRCW251245R3FKEG
Datasheet:
CRCW251245R3FKEG.pdf
Description:
RES SMD 45.3 OHM 1% 1W 2512