Vishay Dale CRCW251246R4FKEH
CRCW251246R4FKEH
Part No.:
CRCW251246R4FKEH
Datasheet:
CRCW251246R4FKEH.pdf
Description:
RES SMD 46.4 OHM 1% 1W 2512