Vishay Dale CRCW2512475KFKEG
CRCW2512475KFKEG
Part No.:
CRCW2512475KFKEG
Datasheet:
CRCW2512475KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 475K OHM 1% 1W 2512