Vishay Dale CRCW2512475RFKEH
CRCW2512475RFKEH
Part No.:
CRCW2512475RFKEH
Datasheet:
CRCW2512475RFKEH.pdf
Description:
RES SMD 475 OHM 1% 1W 2512