Vishay Dale CRCW251247K5FKEH
CRCW251247K5FKEH
Part No.:
CRCW251247K5FKEH
Datasheet:
CRCW251247K5FKEH.pdf
Description:
RES SMD 47.5K OHM 1% 1W 2512