Vishay Dale CRCW251247R5FKEH
CRCW251247R5FKEH
Part No.:
CRCW251247R5FKEH
Datasheet:
CRCW251247R5FKEH.pdf
Description:
RES SMD 47.5 OHM 1% 1W 2512