Vishay Dale CRCW2512487KFKEG
CRCW2512487KFKEG
Part No.:
CRCW2512487KFKEG
Datasheet:
CRCW2512487KFKEG.pdf
Description:
RES SMD 487K OHM 1% 1W 2512