Vishay Dale CRCW251248K7FKEG
CRCW251248K7FKEG
Part No.:
CRCW251248K7FKEG
Datasheet:
CRCW251248K7FKEG.pdf
Description:
RES SMD 48.7K OHM 1% 1W 2512