Vishay Dale CRCW251248R7FKEH
CRCW251248R7FKEH
Part No.:
CRCW251248R7FKEH
Datasheet:
CRCW251248R7FKEH.pdf
Description:
RES SMD 48.7 OHM 1% 1W 2512