Vishay Dale CRCW2512499KFKEH
CRCW2512499KFKEH
Part No.:
CRCW2512499KFKEH
Datasheet:
CRCW2512499KFKEH.pdf
Description:
RES SMD 499K OHM 1% 1W 2512