Vishay Dale CRCW251249R9FKEH
CRCW251249R9FKEH
Part No.:
CRCW251249R9FKEH
Datasheet:
CRCW251249R9FKEH.pdf
Description:
RES SMD 49.9 OHM 1% 1W 2512